info@ceskadrevostavba.cz Kontaktní fomulář

Typy domů

Různé typy dřevěných domů, které jsme pro Vás připravili, odpovídají různým potřebám a představám každého zákazníka. Je možné si vybrat z menších domků až po domky, které poskytují dostatek prostoru prakticky pro jakoukoliv rodinu. Pokud přesně nevíte, jaký domek si vybrat, rádi Vám s výběrem pomůžeme!

Optimal 45

Optimal

Jste mladý zatím bezdětný pár nebo aktivní senioři? Hledáte cenově dostupné bydlení, které je zároveň dostatečně komfortní? Právě pro Vás jsme navrhli domek Optimal 45.

Zobrazit detail

Optimal 50

Optimal

Jste mladý zatím bezdětný pár nebo aktivní senioři? Hledáte cenově dostupné bydlení, které je zároveň dostatečně komfortní?

Zobrazit detail

Optimal 54

Optimal

Jste rodina s dětmi? Pořádáte často večírky a potřebujete pohodlně ubytovat svoje nejbližší ? Hledáte vhodný domek pro rekreaci nebo trvalé bydlení v přírodě? V tom případě je domek Optimal 54 určen právě pro Vás.

Zobrazit detail

Optimal 60

Optimal

Jste rodina s dětmi? Pořádáte často večírky a potřebujete pohodlně ubytovat svoje nejbližší ? Hledáte vhodný domek pro rekreaci nebo trvalé bydlení v přírodě? V tom případě je domek Optimal 60 určen právě pro Vás.

Zobrazit detail

Ideal 74

Ideal

Chcete vlastnit domek, kde budete mít dostatek místa pro svoji rodinu a svoje blízké? Chcete si odpočinout v přírodě a zároveň si dopřát pohodlí prostoru a soukromí? V tom případě je domek Ideal 74 určen právě pro Vás.

Zobrazit detail

Ideal 80

Ideal

Chcete vlastnit domek, kde budete mít dostatek místa pro svoji rodinu a svoje blízké? Chcete si odpočinout v přírodě a zároveň si dopřát pohodlí prostoru a soukromí? V tom případě je domek Ideal 80 určen právě pro Vás.

Zobrazit detail

Ideal 90

Ideal

Chcete vlastnit domek, kde budete mít dostatek místa pro svoji rodinu a svoje blízké? Chcete si odpočinout v přírodě a zároveň si dopřát pohodlí prostoru a soukromí? V tom případě je domek Ideal 90 určen právě pro Vás.

Zobrazit detail

Ideal 99

Ideal

Chcete vlastnit domek, kde budete mít dostatek místa pro svoji rodinu a svoje blízké? Chcete si odpočinout v přírodě a zároveň si dopřát pohodlí prostoru a soukromí? V tom případě je domek Ideal 99 určen právě pro Vás.

Zobrazit detail